Team

  • Ingrid_Schumacher_400px

    Ingrid Schumacher-Selm

    Directeur

  • Anouk de Graaf

    Anouk de Graaf
    Locatieleider

    adgraaf@hsvdenhaag.nl

    Anouk is locatieleider van Het Open Venster. Zij is op maandag, dinsdag en donderdag aanwezig.

  • Petra_Gijzen_400px

    Petra Gijzen

    pgijzen@hsvdenhaag.nl

    Petra verzorgt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag de lessen in Jupiter.

  • Irma van Kleef

    Irma van Kleef

    ivkleef@hsvdenhaag.nl

    Irma verzorgt op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag de taak van Remedial Teacher.

  • Elsbet Leenhouts

    Elsbet Leenhouts

    eleenhouts@hsvdenhaag.nl

    Elsbet verzorgt van maandag tot en met donderdag de lessen in Pluto.

  • Lieke Verschueren

    Lieke Verschueren

    lverschueren@hsvdenhaag.nl

    Lieke is full time leerkracht in Mercurius.

  • Mayke Belet

    Mayke is leerkrachtondersteuner. Zij heeft taalwetenschappen gestudeerd en heeft ook de opleiding tot Master SEN (Special Education Needs) gericht op dyslexie en Remedial Teaching afgerond. Zij staat op dinsdag t/m vrijdag voor Pluto.

  • Jopke

    Jopke Hergaarden
    Leerkracht

    jhergaarden@hsvdenhaag.nl

    Jopke is op maandag leerkracht van Pluto en op woensdag van Jupiter. Op dinsdag is zij ambulant en op donderdag is zij er ter extra ondersteuning van een aantal leerlingen.

  • Angelique_van_Hamburg_400px

    Angelique van Hamburg
    Logopedist

    Angelique van Hamburg is logopedist en dyslexiespecialist en is verbonden aan Praktijk Nilan voor logopedie en kinderfysiotherapie.

  • Gudrun

    Gudrun Yildiz
    Remedial Teachter

    gyildiz@hsvdenhaag.nl

    Gudrun vervang juf Irma tijdens haar zwangerschapsverlof op maandag, dinsdag en woensdag.

  • Angelique

    Angelique Seuren
    Remedial Teacher

    aseuren@hsvdenhaag.nl

    Angelique vervangt juf Irma tijdens haar zwangerschapsverlof op vrijdag.