Team

  • Ingrid_Schumacher_400px

    Ingrid Schumacher-Selm

    Directeur

  • Anouk NIEUW

    Anouk de Graaf
    Locatieleider

    adgraaf@hsvdenhaag.nl

    Anouk is locatieleider van Het Open Venster. Zij is op maandag, dinsdag en donderdag aanwezig en om de week op vrijdag.

  • Petra NIEUW

    Petra Gijzen

    pgijzen@hsvdenhaag.nl

    Petra verzorgt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag de lessen in Jupiter.

  • Irma NIEUW

    Irma van Kleef

    ivkleef@hsvdenhaag.nl

    Irma verzorgt op maandag t/m woensdag de taak van Remedial Teacher.

  • Elsbet NIEUW

    Elsbet Leenhouts

    eleenhouts@hsvdenhaag.nl

    Elsbet verzorgt van maandag tot en met woensdag de lessen in Pluto.

  • Lieke NIEUW

    Lieke Verschueren

    lverschueren@hsvdenhaag.nl

    Lieke is op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag leerkracht in Mercurius.

  • Mayke NIEUW

    Mayke is fulltime leerkracht en ICT-coördinator. Op maandag en dinsdag is zij ambulant, op woensdag staat zij in Mercurius en op donderdag en vrijdag in Pluto.

  • Lalitha NIEUW

    Lalitha Offringa
    Onderwijsassistent

    loffringa@hsvdenhaag.nl

    Lalitha is onderwijsassistent en elke ochtend aanwezig. Zij begeleidt de kinderen in instructiegroepjes. Daarnaast werkt zij als creatief therapeut met kinderen die dit nodig hebben.

  • Angelique_van_Hamburg_400px

    Angelique van Hamburg
    Logopedist

    Angelique van Hamburg is logopedist en dyslexiespecialist en is verbonden aan Praktijk Nilan voor logopedie en kinderfysiotherapie.