Team

  • Ingrid_Schumacher_400px

    Ingrid Schumacher-Selm

    Directeur

  • Anouk NIEUW

    Anouk de Graaf
    Locatieleider

    adgraaf@hsvdenhaag.nl

    Anouk is locatieleider van Het Open Venster. Zij is op maandag, dinsdag en donderdag aanwezig.

  • Irma NIEUW

    Irma van Kleef

    ivkleef@hsvdenhaag.nl

    Irma verzorgt op maandag t/m woensdag de taak van Remedial Teacher.

  • Elsbet NIEUW

    Elsbet Leenhouts

    eleenhouts@hsvdenhaag.nl

    Elsbet verzorgt van maandag tot en met woensdag de lessen in Pluto.

  • Lieke NIEUW

    Lieke Verschueren

    lverschueren@hsvdenhaag.nl

    Lieke is op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag leerkracht in Mercurius.

  • Mayke NIEUW

    Mayke is leerkracht en intern begeleider. Op maandag, donderdag en vrijdag verzorgt zij de lessen in Jupiter. Op dinsdag en woensdag voert zij de taak van intern begeleider uit.

  • Lalitha NIEUW

    Lalitha Offringa
    Leerkrachtondersteuner

    loffringa@hsvdenhaag.nl

    Lalitha staat op dinsdag en woensdag in Jupiter en op donderdag en vrijdag in Pluto.

  • Anita van Veelen

    Anita van Veelen
    Leerkrachtondersteuner

    avveelen@hsvdenhaag.nl

    Anita werkt op woensdag in Mercurius. Op donderdag en vrijdag is zij ambulant.

  • Angelique van Hamburg

    Angelique van Hamburg
    Logopedist

    Angelique van Hamburg is logopedist en dyslexiespecialist en is verbonden aan Praktijk Nilan voor logopedie en kinderfysiotherapie.