Team

  • Ingrid_Schumacher_400px

    Ingrid Schumacher-Selm

    Directeur

  • Anouk NIEUW

    Anouk de Graaf
    Locatieleider

    adgraaf@hsvdenhaag.nl

    Anouk is locatieleider van Het Open Venster. Zij is op dinsdag, donderdag en vrijdag aanwezig.

  • Irma NIEUW

    Irma van Kleef

    ivkleef@hsvdenhaag.nl

    Irma verzorgt op maandag, dinsdag en donderdag de taak van remedial teacher.

  • Elsbet NIEUW

    Elsbet Leenhouts

    eleenhouts@hsvdenhaag.nl

    Elsbet verzorgt van maandag tot en met woensdag de lessen in Mercurius.

  • Lieke NIEUW

    Lieke Verschueren

    lverschueren@hsvdenhaag.nl

    Lieke is op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag leerkracht in Jupiter.

  • Foto Marjet Dijkstra

    Marjet Dijkstra

    mdijkstra@hsvdenhaag.nl

    Marjet is leerkracht en intern begeleider. Zij staat op woensdag in Jupiter en verzorgt op maandag en dinsdag de taak van intern begeleider.

  • Foto Semra Sevim

    Semra Sevim

    ssevim@hsvdenhaag.nl

     

    Semra is op woensdag t/m vrijdag leerkracht in Pluto.

  • Lalitha NIEUW

    Lalitha Offringa

    loffringa@hsvdenhaag.nl

    Lalitha staat op maandag en dinsdag in Pluto en donderdag en vrijdag in Mercurius.

  • Angelique van Hamburg

    Angelique van Hamburg
    Logopedist

    Angelique van Hamburg is logopedist en dyslexiespecialist en is verbonden aan Praktijk Nilan voor logopedie en kinderfysiotherapie.